Poznaj Podkarpacie na 2oo
Jeśli podgląd strony wymaga zalogowania wklejam:
Autor
Macieksoko
Administrator
GTW Motocykl: Bandit 1200S & Dniepr MT9
Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 3822
Piwa: 97/181
Skąd: Ropczyce
Wysłany: 18 Luty 2012 2-3 czerwca 2012 - Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach
Witajcie!
Już dzisiaj rezerwujcie sobie weekend 2-3 czerwca 2012 na kolejną edycję krajoznawczej imprezy. Nauczeni doświadczeniem z poprzedniego roku tym razem gwarantujemy, że impreza wypali dużo lepiej. Punkty pośrednie, rejestracja wcześniej przez stronę www, która się robi, wieczorem dobry zespół rockowy oj będzie się działo ... Więcej informacji wkrótce.
Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach - edycja II - 2-3 czerwca 2012
Jeżeli są osoby, które chciałby już teraz zaangażować się w tworzenie trasy, pomoc przy reklamie i inne zapraszam na PW. Podam termin spotkania i przegadamy to wspólnie wszystko.
Cóż jeszcze można dodać?
A chyba jeszcze to; kto zainteresowany działalnością Forum i zlotami / imprezami itd. podsyłam linka:
- Galeria Podkarpackich 2oo
Tam wybierzcie tą imprezę, którą chcecie oglądać.
Pzdr.
Ps.: tam fotorelacja z rajdu: "Poznaj Podkarpacie na 2oo" z ubiegłego roku.
[ Dodano: 14-03-12, 19:53 ]
Poniżej link do strony z filmem "Poznaj Podkarpacie na 2oo" z 2011 r.
- http://www.youtube.com/watch?v=7xvU309Z ... re=related
Miłego oglądania.
