Witam. Wybiera się ktoś do Wolsztyna na zakończenie sezonu?
Najprawdopodobniej pojadę z Opalenicy.
A tutaj więcej na temat http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1365-Zakonczenie-Sezonu-Motocyklowego-Wolsztyn-2012.html
ogórek napisał(a):szacun dla ciebie za cel w jakim byłeś w W-Wa.
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości