Warszawa idzie na bro

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez cookieman » czwartek, 7 lutego 2013, 17:13

jestem za oby nie pic jak poprzednio tej czerwonej na powrocie bo mi się film urwal
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez cookieman » czwartek, 7 lutego 2013, 17:17

przyjechalem do was po 8 piwach w knajpie wypilem 7-9 ginow z tonikiem a potem z toba po secie tej czerwonej film mi sie urwal przy stacji jak kupilem jeszcze 0,5 litra
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez cookieman » czwartek, 7 lutego 2013, 17:20

to masz szczescie ja od tej połówki to mam ciemna plame
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez ogórek » czwartek, 7 lutego 2013, 17:28

PITERR 83 a może w piątek wieczorem, wtedy jest sobota i niedziela na leczenie się ? :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez cookieman » czwartek, 7 lutego 2013, 17:34

mi to obojetne
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Budzik » czwartek, 7 lutego 2013, 18:53

9,02 w sobote to akurat nie moge, ale bede obczajal temat, moze data sie zmieni to wtedy chetniej :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez cookieman » czwartek, 7 lutego 2013, 19:16

moze faktycznie Piter za tydzien spotkamy sie w wiekszej liczbie z forum bo teraz dałeś termin za 2 dni
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez RAV » czwartek, 7 lutego 2013, 19:46

Powiem Ci to co sam usłyszałem na poprzednim piwku- "chcesz ? organizuj i nie pytaj kiedy tylko podaj termin bo inaczej nigdy się nie spotkamy!"
Ja również w ten piątek odpadam - po prostu się wcześniej już umówiłem, ale jeżeli będzie trzeba w sobotę wyjść to jestem w stanie odwieźć syna do matki (50km) i wrócić drugie tyle by wieczorem wyjść na bro z Wami. Oczywiście w niedzielę będę musiał po niego wrócić, więc kolejna setka km do przejechania, ale co tam warto.
W kolejny weekend to samo, więc mi to lotto. Jak zawsze, tylko "coś poważnego" mogłoby mnie zatrzymać, ale ja wszystko wolę widzieć na biało, więc zakładam że będziemy ! :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Budzik » czwartek, 7 lutego 2013, 21:19

to miłego, mnie akurat w ten weekend nie bedzie tak jak pisalem wczesniej :) wypijcie moje zdrowie
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez TasmaN » czwartek, 7 lutego 2013, 21:44

Piteer, ja planuje byc :)
TasmaN
 

Postprzez moro99 » czwartek, 7 lutego 2013, 22:14

ja nic nie obiecuje - ale moze
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » czwartek, 7 lutego 2013, 22:16

TasmaN napisał(a):Piteer, ja planuje byc :)


you good, you fuckin' good :brawo: :diabel: :diabel:

Budzik :niepitol:
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez AJUŚ » czwartek, 7 lutego 2013, 22:29

jeśli pozwolicie zabrać moja 2 połówkę to będe:P:P
a zapomniałem dodać że musze ją namówić:P
Obrazek
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez AJUŚ » czwartek, 7 lutego 2013, 22:41

taka tez będzie:P:P ja ta pierwsza sie da namówić:P
Obrazek
AJUŚ
 
Posty: 127
Dołączył(a): poniedziałek, 26 marca 2012, 19:15
Lokalizacja: piaseczno/TOS

Postprzez Gof » piątek, 8 lutego 2013, 07:29

Postaram się być :) A co do tej czerwonej która tak złożyła cookiemana to mam ją jeszcze w samochodzie od tamtej pory ;)
Ostatnio edytowano piątek, 8 lutego 2013, 07:30 przez Gof, łącznie edytowano 2 razy
Gof
 

Postprzez cookieman » piątek, 8 lutego 2013, 19:49

bede z osoba towarzyszaca (błagam niech ktos zabierze dziewuche bo ta moja sie zanudzi)
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez cookieman » sobota, 9 lutego 2013, 11:15

38 stopni goraczki wiec raczej odpadam
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez TasmaN » sobota, 9 lutego 2013, 11:45

I jakie dalsze ustalenia? O ktorej dzis i gdzie?

P.S.
Piteer daj mi swoj nr kom bo gdzies mi znikl
TasmaN
 

Postprzez Gof » sobota, 9 lutego 2013, 12:57

A może po prostu w senatorku?
Gof
 

Postprzez Gof » sobota, 9 lutego 2013, 13:09

Mamy jakąś rezerwację czy na spontanie?
Gof
 

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości