Zakopane Prosze o pomoc :)

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Zakopane Prosze o pomoc :)

Postprzez tosca303 » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 00:37

Witam z kumplem wpadlismy na spotnaniczny pomysł zeby pojechac na moto w nasze kochane tatry i mial bym proźbe kto zna moze w tych rejonach jakieś tanie noclegi na 3 dni i zeby schowac w miare bezpiecznie motory ??
tosca303
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 15 lipca 2010, 01:51
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Postprzez k.adrian1 » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 12:03

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/zakop ... inne/17791 byłem tutaj zimą. Garażu niemają, ale podwórko zdala od ulicy, a brama zamykana na kłódkę. Polecam
Avatar użytkownika
k.adrian1
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 09:59
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez tosca303 » środa, 3 lipca 2013, 23:15

dzieki kolego ale niestety wyjazd nie doszedl do skutku :(
tosca303
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 15 lipca 2010, 01:51
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Postprzez k.adrian1 » czwartek, 4 lipca 2013, 07:26

To planuj inny termin może? Ja planuje sierpień-wrzesień wybrać się w okolice Zakopanego i do Tatarlandii na Słowacji. Także jak byłbyś chętny to pisz ;)
Avatar użytkownika
k.adrian1
 
Posty: 61
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2013, 09:59
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez blue angel » piątek, 12 lipca 2013, 20:45

JA ruszam ze Szczecina :) 14 lipca i będę do 24 :D sie wybyczę
Jawa Babetta 28 / Romet Pony M301 / WSK 125 / Suzuki GSX 600F / Yamaya FJR 1300
Avatar użytkownika
blue angel
 
Posty: 264
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 17:41
Lokalizacja: Polska

Postprzez blue angel » środa, 24 lipca 2013, 20:45

wróciłem 1740 km zrobione jajko śmiga że hej :0 2 osoby 3 kufry tak cięzkie że nie miałem siły sam postaić na centralną stopkę. Musiałem prosić o pomoc kolegę :)
Jawa Babetta 28 / Romet Pony M301 / WSK 125 / Suzuki GSX 600F / Yamaya FJR 1300
Avatar użytkownika
blue angel
 
Posty: 264
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 17:41
Lokalizacja: Polska

Postprzez TasmaN » czwartek, 25 lipca 2013, 09:04

a na jeden rzut zrobiles ZAK-SCZ ?
TasmaN
 

Postprzez blue angel » czwartek, 25 lipca 2013, 20:56

TasmaN ja już za stary jestem na takie wyczyny :) 4 lata temu a i owszem na 1 raz w te i po 7 dnia powrót. Tym razem trasa +100km(z domu) do Szczecin-Alwerpia,nocleg Alwerpia -Zakopane i za 8 dni Zakopane-Wrocław,nocleg Wrocław-Szczecin+100 km(do domu)
Ostatnio edytowano czwartek, 25 lipca 2013, 20:57 przez blue angel, łącznie edytowano 1 raz
Jawa Babetta 28 / Romet Pony M301 / WSK 125 / Suzuki GSX 600F / Yamaya FJR 1300
Avatar użytkownika
blue angel
 
Posty: 264
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2009, 17:41
Lokalizacja: Polska


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron