przez blue angel » czwartek, 25 lipca 2013, 20:56
TasmaN ja już za stary jestem na takie wyczyny

4 lata temu a i owszem na 1 raz w te i po 7 dnia powrót. Tym razem trasa +100km(z domu) do Szczecin-Alwerpia,nocleg Alwerpia -Zakopane i za 8 dni Zakopane-Wrocław,nocleg Wrocław-Szczecin+100 km(do domu)
Ostatnio edytowano czwartek, 25 lipca 2013, 20:57 przez
blue angel, łącznie edytowano 1 raz
Jawa Babetta 28 / Romet Pony M301 / WSK 125 / Suzuki GSX 600F / Yamaya FJR 1300