Siemka,
w środę 10 lipca jadę na tor do radomia poszlifować trochę umiejętnośći, wypad jest na sesje poranna na 4h latania w bezpiecznych warunkach:). Koszt to 60zł od uczestnika dojazd we własnym zakresie ja jadę na kołach:) można się gdzieś umówić i jechać razem:). Chętny osoby proszę o kontakt:) na torze nie bedzie żadnego instruktora więc każdy jeździ swoje:) i nie ma ograniczeń oprócz czasowych czyli 4h jak ktoś da rade to może bite 4h jeździć:)

