przez requiem5 » niedziela, 1 września 2013, 10:25
ja też bym się wybrała zobaczyć jak to wygląda. Jakieś opłaty, typu za wstęp albo coś w tym stylu są?
coś poza motorem jest jeszcze wymagane?
Ostatnio edytowano niedziela, 1 września 2013, 10:26 przez
requiem5, łącznie edytowano 1 raz