siedzenia moto

Gdzie warto kupić ciuchy, akcesoria, części. Ciekawe oferty, atrakcyje ceny, promocje...

siedzenia moto

Postprzez Nosfer » środa, 25 marca 2009, 00:55

Witam , od razu powiem ze nie chcę aby było to odbierane jako reklama no może i troszkę tak z umiarem bo w tej dziedzinie sie dopiero uczę jeśli chodzi o motocykle, bo zajmuje sie głównie autami <wnętrza,naprawy siedzeń,spawanie połamanych części siedzeń ,pokrowce, podsufitki> itd itp:

mój kontakt to GG 3435554
tel. kom. 0609810888
lub PW jednak proponuję telefonicznie

serdecznie zapraszam


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nosfer
 

Postprzez Nosfer » środa, 25 marca 2009, 00:56

Obrazek
Nosfer
 

Postprzez firefox » środa, 25 marca 2009, 06:25

Nie no ekstra, fantastycznie, trzeba bedzie sie zglosic do Ciebie. Robi wrazenie
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » środa, 25 marca 2009, 07:38

Nosfer, z Nieba nam spadles :) :) :)

Odezwe sie bo kcem koniecznie taka kanapke do Suzi mojej :)
TasmaN
 

Postprzez Miki » środa, 25 marca 2009, 08:25

nosfer a koszta jakie, bo i ja chcem kanapę taką... mniej więcej coś takiego tylko analogicznie pod kolor motocykla... czyli niebieskie wstawki, i ten napis GSXF na tym oparciu :roll: :roll:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 25 marca 2009, 10:47 przez Miki, łącznie edytowano 1 raz
Miki
 

Postprzez kwiatek » środa, 25 marca 2009, 17:10

Miki, dobre zdjecie bo akurat tak sie skałda ,że ja mam taki kolor motocykla :lol: i siedzenie tez niczego sobie , też muszę zamówic bo zaczyna pękać tylko jakie koszta ??????????????????????????????????
Avatar użytkownika
kwiatek
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 11:16
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TasmaN » środa, 25 marca 2009, 17:21

Nosfer, powiedz ceny bo juz zdecydowany jestem :)
nie trzymaj nas w niepewnosci :D
TasmaN
 

Postprzez Loku » środa, 25 marca 2009, 17:29

No własnie a ja chce samochód sobie zrobić.
Loku
 

Postprzez Miki » środa, 25 marca 2009, 22:45

no ja juz nie mogę się doczekać, nie wiem czy osobiście nie pojadę z kanapą :)
Miki
 

Postprzez Nosfer » czwartek, 26 marca 2009, 17:59

ceny ceny ceny :? odwieczny problem jak kasować znajomych hehhehe no powiem tak ze:
cena waha się od 180 do 270 za siedzenie do moto (to zależy na ile jest zbajerowanie ile czasu mi to zabierze ) co do tych wszywek na siedzeniach no rozczarowanie będzie :| bo nie zrobię tego ponieważ brak mi takiej maszyny co wyszywa napisy :/ .
tapicerki samochodowe to już indywidualna sprawa konkretnego modelu+ marki+ materiału +kształtu fotela= cena . tak to wygląda . więcej info pod telefonem
609 810 888 dzwonić do od 8.00 do 21.00
dodam tez ze termin wykonania jest praktycznie w tym samym dniu pod warunkiem ze będę wiedział ze takie coś będzie miało miejsce to dotyczy również samochodów , tylko ze skóry zabiera mi to około 3-4 dni ale to jest związane z wysyłką skóry z hurtowni bo materiały te przeciętnego użytku mam na miejscu i są to oryginalne materiały np: audi .ford.mercedes.honda ,VW .

[ Dodano: 26-03-09, 18:11 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 26-03-09, 18:14 ]
Obrazek

to kosztowało gościa 270 zł

[ Dodano: 26-03-09, 18:18 ]
Obrazek

[ Dodano: 26-03-09, 18:21 ]
Obrazek

[ Dodano: 27-03-09, 20:06 ]
niebiesko-czarne kosztowało 250 zł :mrgreen: musiałem zerknąć w rachunki

[ Dodano: 28-03-09, 16:20 ]
entuzjazm opadł już :P jak komuś będzie nie wygodnie to sobie o mnie przypomni

[ Dodano: 01-04-09, 20:36 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 01-04-09, 20:38 ]
Obrazek

PRZYGOTOWANIA DO PRZERÓBKI

[ Dodano: 23-04-09, 22:58 ]
http://www.tapicerstwo.wroclaw.pl/index.html

właśnie stronę zrobiliśmy firmy . ZAPRASZAM !!!

[ Dodano: 16-05-10, 23:29 ]
http://picasaweb.google.pl/Nosferek/SiedzeniaMotocyklowe#

troszkę się już powiększyła galeria wiec zebrałem wszystko w jedno miejsce
Ostatnio edytowano czwartek, 26 marca 2009, 18:04 przez Nosfer, łącznie edytowano 2 razy
Nosfer
 


Powrót do Sklepy, komisy, dealerzy ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron