ceny ceny ceny

odwieczny problem jak kasować znajomych hehhehe no powiem tak ze:
cena waha się od 180 do 270 za siedzenie do moto (to zależy na ile jest zbajerowanie ile czasu mi to zabierze ) co do tych wszywek na siedzeniach no rozczarowanie będzie :| bo nie zrobię tego ponieważ brak mi takiej maszyny co wyszywa napisy

.
tapicerki samochodowe to już indywidualna sprawa konkretnego modelu+ marki+ materiału +kształtu fotela= cena .
tak to wygląda . więcej info pod telefonem
609 810 888 dzwonić do od 8.00 do 21.00
dodam tez ze termin wykonania jest praktycznie w tym samym dniu pod warunkiem ze będę wiedział ze takie coś będzie miało miejsce to dotyczy również samochodów , tylko ze skóry zabiera mi to około 3-4 dni ale to jest związane z wysyłką skóry z hurtowni bo materiały te przeciętnego użytku mam na miejscu i są to oryginalne materiały np: audi .ford.mercedes.honda ,VW .
[ Dodano: 26-03-09, 18:11 ]
[ Dodano: 26-03-09, 18:14 ]
to kosztowało gościa 270 zł
[ Dodano: 26-03-09, 18:18 ]
[ Dodano: 26-03-09, 18:21 ]
[ Dodano: 27-03-09, 20:06 ]niebiesko-czarne kosztowało 250 zł

musiałem zerknąć w rachunki
[ Dodano: 28-03-09, 16:20 ]entuzjazm opadł już

jak komuś będzie nie wygodnie to sobie o mnie przypomni
[ Dodano: 01-04-09, 20:36 ]
[ Dodano: 01-04-09, 20:38 ]
PRZYGOTOWANIA DO PRZERÓBKI [ Dodano: 23-04-09, 22:58 ]http://www.tapicerstwo.wroclaw.pl/index.html
właśnie stronę zrobiliśmy firmy . ZAPRASZAM !!!
[ Dodano: 16-05-10, 23:29 ]http://picasaweb.google.pl/Nosferek/SiedzeniaMotocyklowe#
troszkę się już powiększyła galeria wiec zebrałem wszystko w jedno miejsce
Ostatnio edytowano czwartek, 26 marca 2009, 18:04 przez Nosfer, łącznie edytowano 2 razy