Startujemy.
Na pierwszy ogień pójdzie "beta":
wprawdzie już po zimie, ale jeżeli u kogoś na podjeździe jeszcze śnieg zalega to świetna sprawa taki spychacz
Poldonez
Teraz . . . zgadnijcie co:
To ibiza
I na koniec kwintesencja, marzenie każdego tuningowca
OPEL CALIBRA
Wrzucajcie autka jakie uchwycił Wasz obiektyw.

