Nie róbcie tego ze swoimi . . . samochodami,czyli AGROTUNING

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Nie róbcie tego ze swoimi . . . samochodami,czyli AGROTUNING

Postprzez Krystian » piątek, 26 lutego 2010, 20:00

Hej, temat bardzo popularny na formach samochodowych, ale chyba my też możemy się trochę pośmiać. Jednocześnie przestroga dla posiadaczy czterech kółek :diabel:
Startujemy.
Na pierwszy ogień pójdzie "beta":
wprawdzie już po zimie, ale jeżeli u kogoś na podjeździe jeszcze śnieg zalega to świetna sprawa taki spychacz

Obrazek

Poldonez

Obrazek

Obrazek

Teraz . . . zgadnijcie co:

Obrazek

Obrazek

:brawo: To ibiza

I na koniec kwintesencja, marzenie każdego tuningowca

OPEL CALIBRA

Obrazek

Wrzucajcie autka jakie uchwycił Wasz obiektyw.
Krystian
 

Postprzez guardian_angel » piątek, 26 lutego 2010, 21:13

FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez kyrtap87 » sobota, 27 lutego 2010, 12:03

Krystian, ja miałem kiedyś calibre 2.0 8v z 1993 a jej spalanie wynosiło 15 l wspomnienia bezcenne
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez Krystian » sobota, 27 lutego 2010, 20:00

Heh a też ją tak "ulepszałeś" ? Mi też się te samochody kiedyś podobały. Ale bez żadnych udziwnień typu spoiler, na którym cała rodzina do obiadu zasiada. Niestety odpychało mnie to, że strasznie dużo buractwa tym jeździ.
Krystian
 

Postprzez firefox » sobota, 27 lutego 2010, 20:01

Pewnie wiekszosc to buractwo, ale ja generalnie podchodze do tego, ze to moga byc ludzie z pasja, ktorzy chca cos zrobic, pokazac ze potrafia. Z jednej stroby fajnie z drugiej dupa...
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kyrtap87 » sobota, 27 lutego 2010, 22:15

Krystian, jak już przyprowadzili mi z luxemburga to był jakiś śmieszny spoiler światła żółte i oczywiście z tyłu półka na książki
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez Krystian » sobota, 27 lutego 2010, 22:26

firefox, oczywiście masz rację, ale tacy ludzie nie robią czegoś takiego, ale "coś ze smakiem". Ich samochody (pasjonatów) na pewno nie są "drutowane" i nie ociekają laminatem :zyg:

[ Dodano: 27-02-10, 22:27 ]
kyrtap87, przynajmniej jakieś lektury pod ręką miałeś :wow:
Krystian
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość