Chirurgiczne gadki szmatki

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez diabLica » poniedziałek, 4 maja 2009, 22:20

Laboko napisał(a):Przywitać się chciałbym również i ja. Mam na imię Mariusz. Mieszkam w Lublinie. Jestem lekarzem, mam 32 lata. Duże jajo posiadam od 2 tygodni. Motocyklami jeżdzę od dzieciństwa, ostatnio miałem Yamahę TDM 850. Wcześniej wiele innych Yamah. GSXf to moje pierwsze Suzuki.
Już od pierwszej chwili widzę po Waszych postach, że tutaj raczej sami kulturalni ludzie, nie tak jak na ogólnych forach motocyklowych. Może to urok jajek?:):) W każdym razie cieszę się , że tutaj trafiłem. Pozdrawiam.


witamy ;)
odrazu uściślijmy lekarz ale jaka specjalizacja? ortopeda?
a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie ;)
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Miki » poniedziałek, 4 maja 2009, 22:25

diabLica napisał(a):a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie ;)


dokładnie, nikt nie powie... ale taka prawda... szczególnie Twój diabLica 8) 8)
Miki
 

Postprzez lukka » poniedziałek, 4 maja 2009, 22:35

diabLica napisał(a):a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie ;)


Zgłaszam wniosek formalny do Tasmana aby powstał odrębny - specjalny wątek na forum gdzie koleżanka Diablica będzie mogla wychwalać niezaprzeczalne zalety jedynego pojazdu, mogącego bez cienia wątpliwości nosić miano najlepszego moto na świecie - niesamowitego SUZUKI GS :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
lukka
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez firefox » wtorek, 5 maja 2009, 07:18

Jak to mowil Jurek Killer: "Pomyslimy" :) hehe
Ostatnio edytowano wtorek, 5 maja 2009, 07:18 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez diabLica » wtorek, 5 maja 2009, 07:30

lukka napisał(a):
diabLica napisał(a):a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie ;)


Zgłaszam wniosek formalny do Tasmana aby powstał odrębny - specjalny wątek na forum gdzie koleżanka Diablica będzie mogla wychwalać niezaprzeczalne zalety jedynego pojazdu, mogącego bez cienia wątpliwości nosić miano najlepszego moto na świecie - niesamowitego SUZUKI GS :mrgreen: :mrgreen:


jest w mechanice " inne modele, marki..." ale z kim ja mam tam wymieniać poglady dotyczące gsów?
jak Wy wszyscy jajowcy jestescie... :(
ja na tym forum to gościnnie jestem... celem zrobienia czasem jakieś awantury ;)
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Laboko » wtorek, 5 maja 2009, 08:49

Dzięki za powitanie:)
Do Diablicy: GS500f też jest ładny:) A jeszcze kiedy na nim siedzi ładna dziewczyna to już jest megasuper!!:):)
Nie jestem ortopedą ale chirurgiem klatki piersiowej. Z tego powodu też mam często do czynienia z różnego rodzaju połamańcami, czasem motocyklistami.. Oby nikomu z Was to się nie przydało, choć w razie czego służę pomocą:)
Avatar użytkownika
Laboko
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 2 maja 2009, 17:31
Lokalizacja: Lublin

Postprzez diabLica » wtorek, 5 maja 2009, 11:29

Laboko napisał(a):Dzięki za powitanie:)
Do Diablicy: GS500f też jest ładny:) A jeszcze kiedy na nim siedzi ładna dziewczyna to już jest megasuper!!:):)
Nie jestem ortopedą ale chirurgiem klatki piersiowej. Z tego powodu też mam często do czynienia z różnego rodzaju połamańcami, czasem motocyklistami.. Oby nikomu z Was to się nie przydało, choć w razie czego służę pomocą:)


nie no teraz to z wazeliną przesadziłes ;P
chirurg klatki piersiowej(musi byc fajne zajecie dla faceta ;) )nie jest mi potrzebny...
no ale cóż i tak witamy :)
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez ZiGi » wtorek, 5 maja 2009, 16:02

diabLica napisał(a):chirurg klatki piersiowej(musi byc fajne zajecie dla faceta ;) )nie jest mi potrzebny...
no ale cóż i tak witamy :)


Laboko raczej nie miał na myśli chirurgii plastycznej tylko torakochirurgię a to wiąże się bardziej z płucami niż z biustem :P
No ale ja się nie będę tutaj wymądrzał 8)

Witaj na forum Mariusz.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Laboko » wtorek, 5 maja 2009, 22:48

Dobre, ale nawet przez mysl mi nie przeszło ze kolezanka Diablica potrzebowałaby korekty biustu:) Poza tym, tak jak ZIGI napisał, zajmuję się głównie operacjami wewnatrz klatki piersiowej, chociaż plastyka piersi... też czasem.... :) Czy to fajne zajęcie dla faceta? Coś w tym jest ...( czasami):)
Avatar użytkownika
Laboko
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 2 maja 2009, 17:31
Lokalizacja: Lublin

Postprzez firefox » środa, 6 maja 2009, 06:25

szwagier napisał(a):Loku !tak tak to ten szwagier (Rafal)
musze wszystkim powiedziec ze ten gosc (Loku)dobrze zna sie na reklamie :mrgreen:
zapodalem w to forum zaraz jak wrocilem ale lipa bo pozno mnie zaakceptowali :P
pozdrawiam wszystkich forumowiczow


Dlugo bo byles sprawdzany przez ABW oraz Krajowy Rejestr Dlugow :P :P
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez diabLica » środa, 6 maja 2009, 08:00

ZiGi napisał(a):
diabLica napisał(a):chirurg klatki piersiowej(musi byc fajne zajecie dla faceta ;) )nie jest mi potrzebny...
no ale cóż i tak witamy :)


Laboko raczej nie miał na myśli chirurgii plastycznej tylko torakochirurgię a to wiąże się bardziej z płucami niż z biustem :P
No ale ja się nie będę tutaj wymądrzał 8)

Witaj na forum Mariusz.


no nie róbcie ze mnie kretynki... wiem czym zajmuje sie chirurg klatki piersiowej...
aczkolwiek lekarze badaja tez manualnie pacjentów stad moje skojarzenie ze moze byc fajne zajecie dla faceta... bo jak mawia mój dotychczasowy ortopeda wreszcie jakies fajniejsze zwłoki to pościskania ;)


p.s.a tak btw korekty biustu nie potrzebuje... moze pamela to ze mnie nie jest ale i tak problem zeby dostac zbroje jest bo sie nie mieszcze ;)
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez ZiGi » środa, 6 maja 2009, 09:41

No i znów diabLica pokazała swój zadziorny pazurek :P :) ;) :D
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Laboko » środa, 6 maja 2009, 09:44

p.s.a tak btw korekty biustu nie potrzebuje... moze pamela to ze mnie nie jest ale i tak problem zeby dostac zbroje jest bo sie nie mieszcze ;)[/quote]

:roll: :roll: :roll: :roll: Gratuluję :lol: :lol: :lol:
Umiesz się odgryźć :)
Avatar użytkownika
Laboko
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 2 maja 2009, 17:31
Lokalizacja: Lublin

Postprzez firefox » środa, 6 maja 2009, 09:54

Tak przegladam ten temat i popieram jednego z przedmowce, poniewaz to temat powitalnia a zrobilismy z niego hydepark.

Proponuje w tym dziale zamieszczac tylko te posty ktore pochodza od nowych ludzi, troche zaczyna sie robic bez sensu witanie nowych przez niemal kazda osobe zalogowana na forum. Takie pisanie pozniej powoduje dyskusje i niepotrzebnie rozrasta sie nam ten temat.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez diabLica » środa, 6 maja 2009, 10:06

Fire od tego są modowie żeby zrobic porzadek...
trzeba zbędne posty poprzerzucać w jakis smietnikowy temat( "o wszystkim i o niczym, czyli rozmowy z sensem lub bez") i bedzie po sprawie
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez firefox » środa, 6 maja 2009, 11:12

Panowie modowie :) nie opierniczac sie tylko o porzadek dbac ;)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Miki » środa, 6 maja 2009, 11:36

akurat byłem zajęty projektem na mechanikę teoretyczną...sorka... :( :?
Miki
 

Postprzez Łysolek » środa, 6 maja 2009, 11:57

daj spokój, wszystkim sie zająłem :mrgreen:
Łysolek
 

Postprzez diabLica » środa, 6 maja 2009, 12:07

Łysolek napisał(a):daj spokój, wszystkim sie zająłem :mrgreen:

lepiej późno niz wcale ;p
a wogole to jesc mi sie chce :/
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Miki » środa, 6 maja 2009, 18:41

haha, a mi pić ... i o 8)
Miki
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość