Laboko napisał(a):Przywitać się chciałbym również i ja. Mam na imię Mariusz. Mieszkam w Lublinie. Jestem lekarzem, mam 32 lata. Duże jajo posiadam od 2 tygodni. Motocyklami jeżdzę od dzieciństwa, ostatnio miałem Yamahę TDM 850. Wcześniej wiele innych Yamah. GSXf to moje pierwsze Suzuki.
Już od pierwszej chwili widzę po Waszych postach, że tutaj raczej sami kulturalni ludzie, nie tak jak na ogólnych forach motocyklowych. Może to urok jajek?:):) W każdym razie cieszę się , że tutaj trafiłem. Pozdrawiam.
witamy
odrazu uściślijmy lekarz ale jaka specjalizacja? ortopeda?
a po drugie tu na forum wszyscy wiedza, że gski są fajniejsze od GSXFów tylko nikt Ci tego głośno nie powie
