ZiGi napisał(a):Kto jest autorem tego filmiku? Czy może to ktoś od nas?
http://www.youtube.com/watch?v=4hf7NsKRzGM
Daniel napisał(a):Ja bym polecał takie coś,napewno będzie się lepiej trzymać http://moto.allegro.pl/item670886350_un ... gsx_r.html
ZiGi napisał(a):Kto jest autorem tego filmiku? Czy może to ktoś od nas?
http://www.youtube.com/watch?v=4hf7NsKRzGM
hnahna napisał(a):Mianowicie ja jestem autorem powyższego filmiku, nagrałem go jakieś 3 lata temu.
Pozdrawiam.
ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto.

zolwik napisał(a):ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto.
Jak się nie przyzna to MUSI wskazać komu dał się przejechać.
hnahna chcesz wlepke ?
zolwik napisał(a):ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto.
Jak się nie przyzna to MUSI wskazać komu dał się przejechać.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości