Czerwone Jajko na YouTubie

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Czerwone Jajko na YouTubie

Postprzez ZiGi » wtorek, 23 czerwca 2009, 08:10

Kto jest autorem tego filmiku? Czy może to ktoś od nas?

http://www.youtube.com/watch?v=4hf7NsKRzGM
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

Postprzez firefox » wtorek, 23 czerwca 2009, 09:00

ZiGi napisał(a):Kto jest autorem tego filmiku? Czy może to ktoś od nas?

http://www.youtube.com/watch?v=4hf7NsKRzGM


A ja mam takie pytanko, w jaki sposob sa nagrywane filmiki w czasie jazdy, czy robi to plecam czy "kamera" jest jakos mocowana ??
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez goofy27 » wtorek, 23 czerwca 2009, 16:45

może lekko odchodząc od tematu, ale zastanawiam się czy coś takiego dobrze by się baku trzymało

http://allegro.pl/item669887909_statyw_ ... f_vat.html

podają tam, że niby trzeba to przyssać do przyklejonej taśmą obustronną podstawki, ale może do blachy przyssało by się bez tego, wysłałem pytanie i czekam na odpowiedź, cena 50 zł myślę rozsądna, są też za 450 zł


http://allegro.pl/item664792295_manfrot ... _w_wa.html
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Postprzez kwiatek » środa, 24 czerwca 2009, 21:09

ten filmik byl nakręcany w szczecinie ale na forum ze Szczecina jest tylko 2 osoby ja i Szczebel takze nikt z forumowiczów :brawo:
Avatar użytkownika
kwiatek
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 11:16
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Daniel » wtorek, 30 czerwca 2009, 18:32

Ja bym polecał takie coś,napewno będzie się lepiej trzymać http://moto.allegro.pl/item670886350_un ... gsx_r.html
Daniel
 

Postprzez goofy27 » wtorek, 30 czerwca 2009, 19:43

Daniel napisał(a):Ja bym polecał takie coś,napewno będzie się lepiej trzymać http://moto.allegro.pl/item670886350_un ... gsx_r.html


dzięki, o tym też myślałem, ale jak na kawałek wygiętej i powycinanej blachy trochę drogo, może będę w stanie u kogoś dorobić coś podobnego
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

Postprzez hnahna » sobota, 18 grudnia 2010, 15:16

ZiGi napisał(a):Kto jest autorem tego filmiku? Czy może to ktoś od nas?

http://www.youtube.com/watch?v=4hf7NsKRzGM


Witam serdecznie,

Widzę, że temat jest już dość stary, ale przypadkiem trafiłem na to forum.
Mianowicie ja jestem autorem powyższego filmiku, nagrałem go jakieś 3 lata temu.
Właścicielem jajeczka byłem 3 pełne sezony (ponad 30 tys. km) i poznałem ten sprzęt z każdej strony, ale mam same dobre wspomnienia. W czerwcu tego roku sprzedałem Suzi, gdyż przyszła pora przesiąść się na cbr 954.

Co do filmiku to nagrywany był on podczas moich dojazdów do pracy i zmontowany bardzo wybiórczo i "na odwal", ale da się obejrzeć.

Co do kamerki to użyłem kamery o nazwie ATC 3000. W swoim czasie kosztowała ok 600zł i oferowała zadowalającą jakość. W przyszłym sezonie planuję nagrać filmik z cbr 954, ale już w HD ;).

Jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam.
hnahna
 

Postprzez zolwik » sobota, 18 grudnia 2010, 16:00

No i następny Ładuje się w kaloszach do salonu :diabel:

hnahna, zapraszam ciebie do zapoznania się z regulaminem.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez hnahna » sobota, 18 grudnia 2010, 16:18

sorry, ale jak można wywnioskować z mojego posta zarejestrowałem się praktycznie tylko żeby dodać tego posta więc nie miałem czasu na przeczytanie regulaminu;P w najbliższym czasie postaram się nadrobić zaległości i dowiedzieć się co zrobiłem nie tak ;)
hnahna
 

Postprzez sanczo1 » niedziela, 19 grudnia 2010, 00:25

Hehe Chciałbym widzieć minę tych policjantów z patrolu :-)
sanczo1
 
Posty: 118
Dołączył(a): środa, 14 kwietnia 2010, 21:34
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

Postprzez ivan » niedziela, 19 grudnia 2010, 14:14

hnahna napisał(a):Mianowicie ja jestem autorem powyższego filmiku, nagrałem go jakieś 3 lata temu.
Pozdrawiam.


No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto. ;)

Ale tak wracając do tematu, całkiem fajny filmik i montaż.
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez hnahna » niedziela, 19 grudnia 2010, 14:20

Też tak można przyjmować, ale to było "dawno i nie prawda" ;) Nie ma się czym chwalić.
hnahna
 

Postprzez olszuwy » niedziela, 19 grudnia 2010, 16:22

Moim zdaniem nie ma tam nic za co możnaby stracić prawo jazdy no ewentualnie 3 pkt. za wyprzedzanie z niewłaściwej strony.
Avatar użytkownika
olszuwy
 
Posty: 131
Dołączył(a): sobota, 20 lutego 2010, 12:25
Lokalizacja: Kołaczkowo

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

Postprzez zolwik » niedziela, 19 grudnia 2010, 16:23

ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto. ;)

Jak się nie przyzna to MUSI wskazać komu dał się przejechać.

hnahna chcesz wlepke ? :diabel:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

Postprzez Jacek_L » niedziela, 19 grudnia 2010, 18:16

zolwik napisał(a):
ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto. ;)

Jak się nie przyzna to MUSI wskazać komu dał się przejechać.

hnahna chcesz wlepke ? :diabel:

Nie musi ;)

Dostaje 500zł mandatu i możliwość sprawy w sądzie ale do tego nie dochodzi :D

Poza tym, nie wiem dlaczego po co niektórzy wypominają wykroczenia skoro nie są święci ;) :mrgreen: :mrgreen:
Moje jajeczko :) Nowe zdjęcia na końcu :)
Jacek_L
 
Posty: 258
Dołączył(a): wtorek, 16 listopada 2010, 11:21
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Re: Czerwone Jajko na YouTubie

Postprzez unio » poniedziałek, 20 grudnia 2010, 09:57

zolwik napisał(a):
ivan napisał(a):No jakby się ktoś uparł to po takim filmiku prawko mógłbyś stracić (o ile może to być dowodem popełnienia wykroczeń) i byś się przyznał że Ty siedziałeś na moto. ;)

Jak się nie przyzna to MUSI wskazać komu dał się przejechać.
:diabel:


Nie musi wystarczy że powie że to jechał Wacek który chciał kupić moto a jego personalia są nieznane ponieważ dał do ręki kasę, chciał sprawdzic moto i zrezygnował z zakupu. Ważne jest podejście do tematu z rozsądnym wytłumaczeniam. Mandat przyjmujesz bez pkt.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez firefox » poniedziałek, 20 grudnia 2010, 11:33

A nie lepiej powiedziec, nie pamietam :) Po co mam sie przed kims tlumaczyc i wymyslac historie :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez unio » poniedziałek, 20 grudnia 2010, 15:55

Jak nic nie wymyślisz to będą cisnąć że to Ty i chętnie pkt dopiszą.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Jacek_L » poniedziałek, 20 grudnia 2010, 15:59

Będą na pewno, ale nic nie mogą Ci zrobić ;) :mrgreen:

Przetestowane ze śmiechem na twarzy :D

Oczywiście takie coś traci sens, gdy mandat ma być ze dwie stówki - to lepiej dostać punkty :)

No chyba, że już ktoś ma ich za wiele :) :P
Moje jajeczko :) Nowe zdjęcia na końcu :)
Jacek_L
 
Posty: 258
Dołączył(a): wtorek, 16 listopada 2010, 11:21
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Postprzez olszuwy » wtorek, 21 grudnia 2010, 00:05

(Wyprzedzanie z niewłaściwej strony lub bez zachowania bezpiecznego odstępu art. 24 ust. 2 - 5 200 zł) ale nikt nie będzie oskarżał nikogo o nic bo nie wiadomo kto jedzie i w jakim kraju.
Avatar użytkownika
olszuwy
 
Posty: 131
Dołączył(a): sobota, 20 lutego 2010, 12:25
Lokalizacja: Kołaczkowo


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron