Dzięki Valhalla. Udało mi się zrealizować napięty plan:)
glejtu jeszcze niestety nie mam. Dzwoniłem wczoraj i po przyspieszeniu okazało się, że będzie w przyszłym tygodniu do odbioru. Moje papiery mają od niemal tygodnia, a zgłoszenie wydania papieru do PWPW wysłali wczoraj. Kosmos.
Tak czy inaczej stoję już w bramkach startowych i czekam na swoją pierwszą jazdę z niecierpliwością:)
