Kategoria A

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez mizzar » czwartek, 19 maja 2011, 11:27

Dzięki Valhalla. Udało mi się zrealizować napięty plan:)
glejtu jeszcze niestety nie mam. Dzwoniłem wczoraj i po przyspieszeniu okazało się, że będzie w przyszłym tygodniu do odbioru. Moje papiery mają od niemal tygodnia, a zgłoszenie wydania papieru do PWPW wysłali wczoraj. Kosmos.
Tak czy inaczej stoję już w bramkach startowych i czekam na swoją pierwszą jazdę z niecierpliwością:)
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez chrom » czwartek, 19 maja 2011, 15:11

Gratuluje 8) 8) 8)
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości