"Stluczka" nie z mojej winy

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez Bielak » piątek, 13 maja 2011, 08:42

Historii ciag dalszy. Wczoraj bylem zglosic sprawe z PZU bo tam gosc byl ubezpieczony. Jak narazie idzie bezproblemowo. Pani bardzo mila i uprzejma przyjela zgloszenie. Nie robila z niczym problemow typu: nie bylo niebieskich czy nie doszlo do kontaktu. Jak narazie jestem umowiony z rzeczoznawca na czwartek 19.05. W sumie to od niego najwiecej zalezy. Bede informowal jak sprawa ruszy.

Firefox tak myslalem, ze bedzie Ci przykro;) ale nie martw sie jak sie zrobi bedzie jak nowka;)
Avatar użytkownika
Bielak
 
Posty: 55
Dołączył(a): czwartek, 17 września 2009, 10:19
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez Valhalla » czwartek, 19 maja 2011, 07:56

Kiedyś z PZU brałem ubezpieczenie za samochód - też policji nie wzywałem, miałem papiery. No, ale fakt że koleś z holownika mówił mi że trzeba wtedy mocno uważać.

Powodzenia i oby kwota była jak największa ;p
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » czwartek, 19 maja 2011, 11:20

Bo to nie ubezpieczalnia moze zrobic problem lecz sprawca sie wyprzec poprzednich zeznan. Na to trzeba uwazac.

Bielak, a co tam w ogole u Ciebie, jak sie maszyna sprawuje, tzn sprawowala ?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bielak » piątek, 20 maja 2011, 08:50

U mnie luksus:) Maszyna super. Nie mialem z nia najmniejszych problemow. Smiga az milo. Dbam o nia i kocham calym sercem wiec mozesz spac spokojnie jest w dobrych rekach:)

A wracajac do watku glownego dzisiaj jestem umowiony z rzeczoznawca. Zobaczymy jak bedzie.

[ Dodano: 23-05-11, 13:58 ]
Wlasnie pojechal Pan z PZU. ktory dokonywal ogledzin motocykla. Wszytsko bylo spoko full profesjonalizm porobil zdjecia, zabral oswiadczenie. Powiedzial ze zrobi szkode calkowita na motocyklu, wiec chyba nie bedzie finansowo tak zle.
Avatar użytkownika
Bielak
 
Posty: 55
Dołączył(a): czwartek, 17 września 2009, 10:19
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez Bandian » wtorek, 24 maja 2011, 13:26

No to na razie wszystko wyglada pieknie, daj znac ile Ci wyliczy ten spec ostatecznie.

PS. czy my sie czasem nie widzimy na silce na Prusa ? :ufo:
Bandian
 

Postprzez Jacek_L » środa, 25 maja 2011, 12:16

Bielak napisał(a):szkode calkowita na motocyklu, wiec chyba nie bedzie finansowo tak zle.

Jak on wyliczy szkodę, to pewnie będzie źle ;)
Moje jajeczko :) Nowe zdjęcia na końcu :)
Jacek_L
 
Posty: 258
Dołączył(a): wtorek, 16 listopada 2010, 11:21
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Postprzez Bielak » czwartek, 26 maja 2011, 14:43

Bandian napisał(a):No to na razie wszystko wyglada pieknie, daj znac ile Ci wyliczy ten spec ostatecznie.

PS. czy my sie czasem nie widzimy na silce na Prusa ? :ufo:


Raczej nie :) Ja grasuje w okolicach os. Staszica

[ Dodano: 27-05-11, 12:15 ]
Nadszedl dlugo wyczekiwany dzien decyzji o wysokosc odszkodowania. Szkoda zostala wyceniona na prawie 2000 zl. Biorac pod uwage rozmar zniszczen nie jest zle.
Avatar użytkownika
Bielak
 
Posty: 55
Dołączył(a): czwartek, 17 września 2009, 10:19
Lokalizacja: Pruszków

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron