Historii ciag dalszy. Wczoraj bylem zglosic sprawe z PZU bo tam gosc byl ubezpieczony. Jak narazie idzie bezproblemowo. Pani bardzo mila i uprzejma przyjela zgloszenie. Nie robila z niczym problemow typu: nie bylo niebieskich czy nie doszlo do kontaktu. Jak narazie jestem umowiony z rzeczoznawca na czwartek 19.05. W sumie to od niego najwiecej zalezy. Bede informowal jak sprawa ruszy.
Firefox tak myslalem, ze bedzie Ci przykro;) ale nie martw sie jak sie zrobi bedzie jak nowka;)

