moj pierwszy zlot Pd Irlandia Killarney 04.06.11

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

moj pierwszy zlot Pd Irlandia Killarney 04.06.11

Postprzez Cygi » niedziela, 5 czerwca 2011, 00:55

Zlot głownie Harleyowców ale oczywiscie nie zabrakło turystyków i sportowych. Z Uwagi na to ze skonczylem prace o 18-ej impreza dobiegala konca jednak pare fotek strzelilem telefonem.

Obrazek

Obrazek
ten bardzo mi sie podobal
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cieekawe przednie koło

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

"duze jajko" czyli Hayabusa naprawde fajny kolorek :)
Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 05-06-11, 02:06 ]
bandit 1200
Obrazek

ciekawe jak widac w tych lusterkach..
Obrazek

Obrazek
Obrazek


i oczywiscie nasze Suczki

Obrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 5 czerwca 2011, 01:08 przez Cygi, łącznie edytowano 2 razy
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron