ten bardzo mi sie podobal
cieekawe przednie koło
"duze jajko" czyli Hayabusa naprawde fajny kolorek
[ Dodano: 05-06-11, 02:06 ]
bandit 1200
ciekawe jak widac w tych lusterkach..
i oczywiscie nasze Suczki

