Zatrzyjecie się jak gliniarze machają lizakiem czy rura?

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » niedziela, 7 czerwca 2009, 10:52

Takie jedno BMW poleglo w tygodniu na Radiowej,jakas pani z MONu wymusila pierwszenstwo na trzech policjantach. BMW jechalo pierwsze i polozylo sie:



Obrazek

Na szczescie policjant ma tylko obite biodro :)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » niedziela, 7 czerwca 2009, 11:59

to że mają takie maszynki to 1/4 sukcesu jeszcze trzeba mumieć na tym latać
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ZiGi » niedziela, 7 czerwca 2009, 22:49

No na pewno byle Ciec nie dostaje K1300GT w ręce :P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 05:48

ZiGi napisał(a):No na pewno byle Ciec nie dostaje K1300GT w ręce :P


Nie zgodze sie, bo przeciez kazdy kto na tym jezdzi to ciec :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 07:35

firefox napisał(a):Nie zgodze sie, bo przeciez kazdy kto na tym jezdzi to ciec :P


Oj nie generalizujmy, ktoś w końcu musi pilnować porządku bo by się wszyscy pozabijali.
Ja 3 tygodnie temu dostałem 100zł mandatu i 4pkt, no i co trudno się mówi choć leciałem sobie 120km/h na 90 i lekki niesmak pozostał bo to tylko 30 za dużo i nie szło się z gościem dogadać żeby skończyło się na pouczeniu. No ale zawsze mogłem dostać 200zł i 4pkt.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 08:29

Przepisy to przepisy i tylko od danego człowieka (w tym przypadku policjanta) zależy, czy skończy się pogadanką i uśmiechami, czy mandacikiem, co z kolei uwarunkowane jest innymi czynnikami (jak np. humor, pogoda, nastawienie), które również uwarunkowane są jeszcze innymi itd.

Wszyscy z kolei by kochali policjantów, gdyby każdy jeździł przepisowo 8)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kyrtap87 » piątek, 12 czerwca 2009, 21:21

Dziś miałem spotkanie z policją jechałem normalnie nie za szybko nie za wolno a tu z naprzeciwka radiowóz z lizakiem na mnie zatrzymałem jak się dostałem 1x 500 za brak uprawnień ale tyle plus ze pozwolili mi odprowadzić motor do domu miałem zaledwie 100 m myślałem oczywiście ze to znajomi z komisariatu ale coż nie poszło dziś Nyuno ma racje
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez lukka » piątek, 12 czerwca 2009, 23:47

Bo dziś kolego była ogólnopolska akcja łapania misiów na moto bez prawka :!: A tak swoją drogą jeździec bez prawka to żenua i a fuj :P
Avatar użytkownika
lukka
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pawel BMW » sobota, 13 czerwca 2009, 11:11

500zl jest za calkowity brak uprawnien, majac kat B dostajesz 300zl mandat, cos Cie chyba skroili,
Pawel BMW
 

Postprzez unio » sobota, 13 czerwca 2009, 11:55

Jeżeli nie miał przy sobie kat B to mogli mu wlepić 500zł. To też zależy od interpretacji gliniarza.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez kosa1022 » wtorek, 28 lipca 2009, 20:59

Ostatnio edytowano wtorek, 28 lipca 2009, 21:00 przez kosa1022, łącznie edytowano 1 raz
kosa1022
 

Postprzez ZiGi » czwartek, 30 lipca 2009, 22:32

kosa1022 napisał(a):nie ma zdjecia to jest adres

O to Ci Kosa chodziło :)
Obrazek
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez kosa1022 » piątek, 31 lipca 2009, 15:29

no właśnie
THX :P
kosa1022
 

Postprzez pegaz » piątek, 7 sierpnia 2009, 09:13

ZiGi napisał(a):
kosa1022 napisał(a):nie ma zdjecia to jest adres

O to Ci Kosa chodziło :)
Obrazek


Ten podpis pod zdjeciem to chyba dorobil jakis "mlody gniewny z kompleksami".
pegaz
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 11 sierpnia 2009, 10:43

Wczoraj gdy leciałem przed północą do Piaseczna Puławską, widziałem jak "misiaki" zatrzymują puszkę na wysokości ulicy Kobzy, a ja w tym momencie miałem 140 na budziku, więc zredukowałem i pała do przodu. Przelatując przy radiolce miałem jakieś 180 :) ale mnie nie chcieli zatrzymywać :D
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez miki1406 » wtorek, 11 sierpnia 2009, 11:05

Bo wiedzą, że moto to nie ma sensu łapać i gonić... Bo jak ucieknie to więcej papierkologi niż to wszystko warte :diabel:
miki1406
 

Postprzez tupek » wtorek, 11 sierpnia 2009, 20:24

Tak z ciekawości :mrgreen: :D Jak jadę przepisowo (prędkość) ale na tylnym kole, czy jest to łamanie przepisów? Jeżeli tak... jak się to ma do taryfikatora. Jakoś mnie naszła taka myśl :diabel:
tupek
 

Postprzez lukka » wtorek, 11 sierpnia 2009, 21:03

Za wheelie - jest używanie pojazdu w sposób niebezpieczny.... 200 PLN i 0 pktow
Avatar użytkownika
lukka
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez tupek » wtorek, 11 sierpnia 2009, 21:13

Czyli nie ma też co robić stoppie jak już się ktoś zatrzyma do kontroli :P
tupek
 

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość