GSXF 1250

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

GSXF 1250

Postprzez Loku » środa, 16 września 2009, 09:27

A wydawało sie że Suzuki jednak zrezygnuje z większej wersji nowego jaja a tu prosze:

http://www.motocykl-online.pl/newsy/Jajko_XXL

Hehehe noto teraz już wiem jaki motocykl bede chciał nastepny ;) za te pare lat oczywiście
Loku
 

Postprzez ZiGi » środa, 16 września 2009, 12:25

No to w takim razie chyba nie będę się przesiadał na Hayabusę, bo takie Jajko :shock: mi w zupełności wystarczy :)
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » środa, 16 września 2009, 12:51

ZiGi napisał(a):No to w takim razie chyba nie będę się przesiadał na Hayabusę, bo takie Jajko :shock: mi w zupełności wystarczy :)


Tylko ciekawe czy cena za nowe jajko tez bedzie Ci wystarczac :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » środa, 16 września 2009, 15:08

firefox napisał(a):
ZiGi napisał(a):No to w takim razie chyba nie będę się przesiadał na Hayabusę, bo takie Jajko :shock: mi w zupełności wystarczy :)


Tylko ciekawe czy cena za nowe jajko tez bedzie Ci wystarczac :)


Oj Fajer przecież nie kupie go już za rok, co najwyżej za dwa lata ;)
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Melman » środa, 16 września 2009, 18:42

Loku napisał(a):Hehehe noto teraz już wiem jaki motocykl bede chciał nastepny za te pare lat oczywiście


No ja tak samo. Tym bardziej, że podobają mi się motocykle malowane na jednolity kolor :mrgreen:
Ostatnio edytowano środa, 16 września 2009, 18:44 przez Melman, łącznie edytowano 2 razy
Melman
 

Postprzez Byniu » wtorek, 22 września 2009, 21:09

No Hajka się nie umywa Piękna :o Bestyja
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez miki1406 » czwartek, 24 września 2009, 10:02

Sylwetka ZX12, a właściwości hayki... Piękne połączenie... Wygląda jak sport jeździ jak turystyk... to się może udać :diabel:
miki1406
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość