http://www.motocykl-online.pl/newsy/Jajko_XXL
Hehehe noto teraz już wiem jaki motocykl bede chciał nastepny
ZiGi napisał(a):No to w takim razie chyba nie będę się przesiadał na Hayabusę, bo takie Jajkomi w zupełności wystarczy
firefox napisał(a):ZiGi napisał(a):No to w takim razie chyba nie będę się przesiadał na Hayabusę, bo takie Jajkomi w zupełności wystarczy
Tylko ciekawe czy cena za nowe jajko tez bedzie Ci wystarczac
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość