[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=stwcvPvMG4Q&feature=popular[/youtube]

Nyuno napisał(a):Ja myślę, że tu nie chodzi o to czy ktoś się zna, tylko jak zwykle znajdą się marudy
Krótka piłka: jeżeli ktoś uważa, że Nejman ma zajebistą technikę, a Pudzianowski jej nie ma, to ja się pytam wprost: co mu po tej zajebistej technice, skoro leżał na deskach jak bezbronne dziecko zwinięty jak embrion
Regulamin tych walk mówi m.in. o tym, że jak sędzia zauważy, że jeden z przeciwników nie broni się już inteligentnie, to ma prawo przerwać walkę. Tak też było w tym przypadku.
biedron napisał(a):za fajna kase
osobiście bym zbierał na wieniec
rzecz jasna dla Pudziana hi hi
:red:Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości