Co komu w trawie piszczy czyli Kobiety, motocykle i inne

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez Abek » czwartek, 5 września 2013, 21:33

Malwi, ja tego bym czepkiem nie nazywał, ewentualnie kapturkiem... :P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » czwartek, 5 września 2013, 21:38

Abek napisał(a):ewentualnie kapturkiem... :P
z naciskiem na taki czerwony z białymi paskami :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » czwartek, 5 września 2013, 21:45

Właśnie o nim pomyślałem :P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » czwartek, 5 września 2013, 21:47

Abek, :paluj: nic innego nie wchodziło w grę...
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » czwartek, 5 września 2013, 21:51

Malwi, jak to nie? Chciałaś moją szarą bluzę gwizdnąc :P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » czwartek, 5 września 2013, 21:54

Abek napisał(a): Chciałaś moją szarą bluzę gwizdnąc :P
spoko będzie jeszcze jeden zlot i na pewno mi się uda :diabel: na pewno :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » czwartek, 5 września 2013, 21:58

Malwi, a jak przyjadę z inną bluzą? :P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » czwartek, 5 września 2013, 22:00

to ukradnę inną... spoko, coś sobie znajdę co mi się spodoba, chociaż zawiodłam się na sobie :( zlot bez żadnych fantów :(
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez Abek » czwartek, 5 września 2013, 22:06

Masz zapach w kufrze :P
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » czwartek, 5 września 2013, 22:08

już nie :D
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez JenJer » poniedziałek, 23 września 2013, 11:10

A propo's luźnych tematów, jak wam się podoba podsumowanie Świętokrzyskiego z Jajami w fotorelacjach które założył Schummi?
JenJer
 

Postprzez Abek » poniedziałek, 23 września 2013, 11:15

JenJer, mnie sie podoba. Wszystko w jednym miejscu faaajnie opisane :-) tylko nie mam pewnosci czy jest to samodzielna praca Marcina czy tez jego wspolna z Toba :-)
Avatar użytkownika
Abek
 
Posty: 1551
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Malwi » poniedziałek, 23 września 2013, 11:16

JenJer, logo jest genialne, a może na przyszły rok warto byłoby pomyśleć o jakis naklejkach, koszulkach ze zlotu, ogólna ściepa na gadżety. Myślę, że jest to dobry pomysł i jakaś pamiątka :D

PS. czekam na wpisy do złotych mysli, booo kurde ja młoda jestem, ale pamięć już nie ta sama :P :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez JenJer » poniedziałek, 23 września 2013, 11:46

Nic nie mogłam się dotknąć, bo bił po łapach :P
No może małe konsultacje. A logo zrobiłam sama. co to pamiątkowych gadżetów to cóż chciałam załatwić dla wszystkich takie coś
Obrazek
Niestety okazało się, że tam gdzie wiedziałam, że są już się skończyły a teraz nie wiem gdzie szukać, ale do października postaram się coś wykombinować i jakby mnie nie było to Schummi wam dowiezie :)
JenJer
 

Postprzez Malwi » poniedziałek, 23 września 2013, 12:49

JenJer, zawieszka jest genialna :D *.*
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez requiem5 » poniedziałek, 23 września 2013, 13:59

to "Ś" wygląda jak czarownica na miotle ;) to tak specjalnie czy to tylko ja mam taką wyobraźnie? :P
GSX650F 2008r.
Avatar użytkownika
requiem5
Moderatorzy
Moderatorzy
 
Posty: 1579
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2013, 09:51
Lokalizacja: Kałuszyn

Postprzez JenJer » poniedziałek, 23 września 2013, 14:16

requiem5, Specjalnie... Tak sobie ktoś wymyślił a ja użyłam tego tworząc zlotowe logo
Obrazek
JenJer
 

Postprzez JenJer » poniedziałek, 23 września 2013, 19:13

Abek masz nie tylko jedną nową ksywkę ale dwie :P Zgubek-Kalafior :P :diabel:
JenJer
 

Postprzez Malwi » poniedziałek, 23 września 2013, 19:14

JenJer, jakby tak pogrzebać głebiej, to więcej by sie znalazło :P :diabel:
"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć." :D



:-)
Avatar użytkownika
Malwi
 
Posty: 1063
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2012, 20:33
Lokalizacja: Pińczów

Postprzez JenJer » poniedziałek, 23 września 2013, 19:34

Abek, Malwi, Matko i córko zanim człowiek pomyśli żeby coś napisać to wy zaliterkowywujecie całą stronę to jest po prostu straszne. A co do Kalafiora to zostanie moją słodką tajemnicą :mrgreen:
JenJer
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron