JenJer, logo jest genialne, a może na przyszły rok warto byłoby pomyśleć o jakis naklejkach, koszulkach ze zlotu, ogólna ściepa na gadżety. Myślę, że jest to dobry pomysł i jakaś pamiątka
PS. czekam na wpisy do złotych mysli, booo kurde ja młoda jestem, ale pamięć już nie ta sama

"Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć."
:-)