Kim będziesz po śmierci czyli REINKARNACJA

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez ZiGi » czwartek, 21 stycznia 2010, 15:39

Moja pośmiertna reinkarnacja to: Biedronka
Ostatnio edytowano czwartek, 21 stycznia 2010, 15:40 przez ZiGi, łącznie edytowano 1 raz
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Rabinger » czwartek, 21 stycznia 2010, 22:27

firefox napisał(a):A Kaczor to lepszy ??? :P



Będę gryzł bez opamiętanie
Zbawca narodu Polskiego :)
Rabinger
 

Postprzez TasmaN » czwartek, 21 stycznia 2010, 22:42

firefox napisał(a):A Kaczor to lepszy ??? :P


ja nosorozcem bede to go przelece :D
TasmaN
 

Postprzez k1s1el » czwartek, 21 stycznia 2010, 23:17

Wąż pustynny. W sumie spoko,bo ciągle się wygrzewnie na słoneczku :D

pozdr
k1s1el
 

Postprzez Rabinger » piątek, 22 stycznia 2010, 00:06

k1s1el napisał(a):Wąż pustynny. W sumie spoko,bo ciągle się wygrzewnie na słoneczku :D

pozdr


uważaj tylko na jakiegoś

Beduina żeby ci ogona nie opier.... :)

żarcik
Ostatnio edytowano piątek, 22 stycznia 2010, 00:06 przez Rabinger, łącznie edytowano 1 raz
Rabinger
 

Postprzez Pit » piątek, 22 stycznia 2010, 00:16

Albo beduinke :diabel: :brawo:
Ostatnio edytowano piątek, 22 stycznia 2010, 00:17 przez Pit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez Rabinger » piątek, 22 stycznia 2010, 07:27

Pit84 napisał(a):Albo beduinke :diabel: :brawo:



hihi tylko nie trans Beduinka :diabel:
Rabinger
 

Postprzez Jarus » piątek, 29 stycznia 2010, 00:54

Bizon, nie jest źle ;D
Jarus
 

Postprzez pegaz » piątek, 29 stycznia 2010, 08:34

Mi wyszla Czarna pantera.
pegaz
 

Postprzez Rabinger » piątek, 29 stycznia 2010, 10:01

hihi
żeby nie czarna owca :P :gitara:
Rabinger
 

Postprzez pegaz » piątek, 29 stycznia 2010, 11:48

Rabinger napisał(a):hihi
żeby nie czarna owca :P :gitara:


Ciekawe, ze piszac imie mala litera wychodzi inne zwierze. Tym razem wyszla owca :)
pegaz
 

Postprzez Łysolek » piątek, 29 stycznia 2010, 15:43

ZiGi napisał(a):Moja pośmiertna reinkarnacja to: Biedronka

ja też :D
Łysolek
 

Postprzez ms407 » wtorek, 9 lutego 2010, 12:30

kaczka , to jedyne co mnie czeka
ms407
 

Postprzez TasmaN » wtorek, 9 lutego 2010, 14:33

Łysolek napisał(a):
ZiGi napisał(a):Moja pośmiertna reinkarnacja to: Biedronka

ja też :D


to juz forum biedronek mozecie zalozyc :D


ja czekam na drugiego czarnego nosorozca :D
TasmaN
 

Postprzez Krystian » czwartek, 25 lutego 2010, 21:46

guardian_angel napisał(a):Bawół przylądkowy - że jak ?


Ja też. A druga połówka Kojot. Czarno to widzę :shock:
Krystian
 

Postprzez Gof » poniedziałek, 1 marca 2010, 12:29

Gołąb :mrgreen:
Gof
 

Postprzez siudzi » środa, 24 marca 2010, 10:17

Lemur katta
Siemka [you]!!! Wpadniesz do Świecia na spota?
Avatar użytkownika
siudzi
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 21 kwietnia 2009, 07:53
Lokalizacja: Świecie

Postprzez WilQW » środa, 24 marca 2010, 20:50

Turkawka :brawo:
pzdr
WilQW
 

Postprzez Cygi » czwartek, 25 marca 2010, 00:23

.... mi wyszło Słoń afrykański.. to by sie zgadzało bo trąbe juz mam.. :D
:brawo:
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez wujuwawa » wtorek, 30 marca 2010, 11:34

Kuźwa, DODO! :shock: :shock: :shock: ...i zapewne będe marzył o lataniu :mrgreen:
wujuwawa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość