przez Rabinger » piątek, 22 stycznia 2010, 00:06
k1s1el napisał(a):Wąż pustynny. W sumie spoko,bo ciągle się wygrzewnie na słoneczku

pozdr
uważaj tylko na jakiegoś
Beduina żeby ci ogona nie opier....
żarcik
Ostatnio edytowano piątek, 22 stycznia 2010, 00:06 przez Rabinger, łącznie edytowano 1 raz