Dobra omega nie jest zła... Sam kiedyś chorowałem na Ome A 3.0 DualRam, a później na MV6

Poszukajcie sobie info o Omega Lotus... Najlepiej na youtubie zobaczyć... meeeeeegaaaa kozackie autko
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L4V2KZNyaw8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z8OfDKJwGEk&feature=related[/youtube]