Naklejki na 4oo

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Naklejki na 4oo

Postprzez Gof » poniedziałek, 29 marca 2010, 01:16

Nie wiedziałem czy temat dać w galerii czy tu, w razie czego proszę grono modowskie o przesunięcie gdzie trzeba :)

Też macie naklejki na 4oo że jeździcie na moto? Pochwalcie się.

Obrazek

Ta środkowa krzywa bo na magnes i się przekrzywiła, dopiero zauważyłem :mrgreen: Zawsze na myjni (myję karcherem) muszę zdejmować bo ją sfruwa.

Co myślicie o takich naklejkach z logo i adresem gsxf.pl?
Gof
 

Postprzez KOSA77 » poniedziałek, 29 marca 2010, 05:23

ja nie mam puszki jeżdże pauliny czasami mielimy sobie kupic nawet takie na tej wystawie co była ale ostateczne odjechaliśmy spod bramy bo nie było bankomatu :)
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez zolwik » poniedziałek, 29 marca 2010, 07:18

Też nie mam puszki ale naklejki można zrobić , jest dużo wzorów.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Byłas600f » poniedziałek, 29 marca 2010, 10:29

Ja właśnie nabyłem kombi, więc mam trochę mirjsca na jakąś fajną naklejeczkę. Najchętniej forumową, może ktoś kto pracuje na programach graficznych móglby jakiś pomysł wykonać?
Byłas600f
 

Postprzez guardian_angel » poniedziałek, 29 marca 2010, 15:07

Byłas600f, z koszulką razem dostaniesz niespodziankę o ile podałeś adres do wysyłki w wpłaciłeś na wysyłkę
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez zolwik » poniedziałek, 29 marca 2010, 15:11

Zajebioza przed chwilą przyszła paczka (super gratisy) :brawo:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez kyrtap87 » poniedziałek, 29 marca 2010, 17:37

ja kiedyś gościa pytałem czy mi zrobi ramkę do skutera pod tablice z linkiem do strony ale mówił że muszę kupić 10 szt wiec zrezygnowałem
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez wujuwawa » poniedziałek, 29 marca 2010, 18:17

ja kupiłem sobie pod koniec zeszłego sezonu podobną jak ta po prawej, ale jakoś jeszcze nie miałem czasu jej nakleic :roll:
wujuwawa
 

Postprzez Byłas600f » poniedziałek, 29 marca 2010, 20:12

Anioł, przyznam że zalegam z wpłatą dodatkowych 5 zł i zupełnie o tym zapomiałem. Jeszcze dziś postaram sie zrobić przelew :)
Byłas600f
 

Postprzez zolwik » poniedziałek, 21 czerwca 2010, 19:29

Temat odgrzewam :P

To może zrobimy z logo forumowym ?
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość