Też macie naklejki na 4oo że jeździcie na moto? Pochwalcie się.
Ta środkowa krzywa bo na magnes i się przekrzywiła, dopiero zauważyłem
Co myślicie o takich naklejkach z logo i adresem gsxf.pl?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość