Podam taki mały przykład:
madziusia:
Witajcie
Pomóżcie mi.... Zamierzam kupić teraz swój pierwszy motocykl. Jeździłam już sama, lecz nie na swojej maszynie. Mam dwie dobre oferty kupna i bardzo proszę o radę. To będzie mój pierwszy sezon na własnym motocyklu i chciałabym z niego czerpać tyle przyjemności ile wlezie. W tym momencie do wyboru mam blackbirda i gsxr 750. Jeden ciężki, drugi lżejszy. Jeden wolniejszy, drugi agresywniejszy. I co byście mi doradzili??? A może jakieś inne sugestie? Jestem otwarta na wszelkie opinie
Pozdrawiam serdecznie
Magda
Tam są same takie perełki, a najlepsz (lub najgorsze), że tam ludzi zachęcają jeszcze do takich maszyn. "nie kupuj mniejszego niż supersport na pierwsze, bo się szybko nudzi" A piszą to gówniarze, którzy sami rok jeżdżą. Zachęcam jeszcze do obejżenia działu mechanika. Też jest całkiem zabawnie.
