Ilu aktywnych uzytkownikow mamy w wawie i okolicach?

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Ilu aktywnych uzytkownikow mamy w wawie i okolicach?

Postprzez Budzik » poniedziałek, 12 lipca 2010, 09:58

no tak jak w temacie:D warszawa duze miasto, wiec i ludzi jest sporo. a tak z ciekawoscie pisze ilu jest takich w miare aktywnych bo zarejestrowanych jest masa :d
jak bedzie wiadomo ile osob to mozna sie spotkac razem albo przynajmniej wiedziec z kim mozna razem polatac ^^
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » wtorek, 13 lipca 2010, 00:56

A zajrzyj w "forumowe czwartki" ten temat chyba umarł trochę :)
Gof
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 13 lipca 2010, 08:28

No dokładnie temat forumowych czwartków był ale się skończył :( teraz jakoś nikt nie ma czasu, wszyscy jacyś zabiegani (wiem po sobie).
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Budzik » wtorek, 13 lipca 2010, 12:01

no zalozylem ten temat aby wiedziec z kim moge polatac :D bo waidomo SB malo kto czyta :d czy jakas traska weekendowa czy wypad ad zegrze
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » wtorek, 13 lipca 2010, 12:16

Dawaj do Lublina w niedzielę :)
Gof
 

Postprzez Budzik » wtorek, 13 lipca 2010, 12:27

w neidziele bede u babki na dzialce bo dach musze naprawic w domku letniskowym :] takze nie pojade z toba do lublina :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » wtorek, 13 lipca 2010, 12:34

Po co naprawiać jak nie pada :mrgreen:
Gof
 

Postprzez KOSA77 » wtorek, 20 lipca 2010, 04:51

O siema piteer to nie Ciebie spotkałem w fotoplastikonie w noc muzeów ? pozdrawiam Kosa
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez Budzik » wtorek, 20 lipca 2010, 22:31

gof napisał(a):Po co naprawiać jak nie pada :mrgreen:


aha, jak zdjelismy pokrycie jak nie walnal deszcz to padal cala noc i nastepny dizen :D na szcescie zdarzyoismty folia nakryc :]
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » czwartek, 22 lipca 2010, 06:06

Cos malo tych Warszawiakow
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bones » czwartek, 22 lipca 2010, 06:47

Mało ? Połowa forum to Warszawa :)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez Budzik » czwartek, 22 lipca 2010, 10:13

wiesz co bones, jakos tego nei odzczuwam
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Rychu » czwartek, 22 lipca 2010, 10:47

Panowie ja tez nie odczuwam bo tak wlasciwie to nie jestesmy w stanie sie zorganizowac i spotkac..;/ Kiedys byl pomysl na to zeby sie spotykac w czwartki, spotkac sie, pogadac, pojezdzic itp. Ta wizja umarła smiercia naturalna..
Podobnie jest ze zlotem- byl pomysl ale tez umarl..;/

Pozdro 600 F
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez ElViajero » czwartek, 22 lipca 2010, 11:37

Panie i Panowie, a może zamiast gadać, podłączyć się pod spotkania bractwa suzuki?
ElViajero
 

Postprzez Rychu » czwartek, 22 lipca 2010, 13:29

E tam.. a co to my sie musimy podlaczac pod bractwo? Mamy swoje wlasne forum i wydaje mi sie, ze warto sie spotkac w naszym gronie a nie sie podlaczac..
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość