ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Postprzez guardian_angel » czwartek, 23 grudnia 2010, 15:07

Życzę wszystkim Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w Rodzinnym gronie. Tyle samo wyjazdów co powrotów na 2 i 4 kołach, gumowych drzew, zerowego ruchu na drogach, jezdni szerokości pasa startowego i palwa za 1 zł. Tego życzę również sobie :)

gorące pozdrówka
Guardian Angel
wasz Junior Admin
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez dosiek77 » czwartek, 23 grudnia 2010, 15:24

Nic dodać, nic ująć :D Wszystkiego Naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez pegaz » czwartek, 23 grudnia 2010, 21:26

Zdrowych, Wesolych Swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
pegaz
 

Postprzez Cygi » czwartek, 23 grudnia 2010, 23:50

o tak ! wszystkiego najlepszego Chłopaki i Dziewczynki :D
"Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj".
"Złe języki obgadują... dobre dają orgazmy.. " :D
MZ 251=>GSX600F=>GSX-R 750=> FZ8 Fazer
Avatar użytkownika
Cygi
 
Posty: 1070
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 22:24
Lokalizacja: Chojnów

Postprzez BiEdRoN » czwartek, 23 grudnia 2010, 23:56

zdrowych wesolych :moto:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez bostea » piątek, 24 grudnia 2010, 11:19

Pozwólcie, że i ja dołączę z życzeniami :D
Dla Was jak również dla Waszych bliskich i znajomych, mam same dobre i szczere życzenia. Żeby nadal udawało się łączyć pracę z odrobiną wypoczynku, żeby niczego nie zabrakło, a życie nie dorzucało problemów (których - moim skromnym zdaniem - limit się już dawno wyczerpał!). Myślę, że życzenie zdrowia jest zawsze na czasie i niestety zawsze jakoś przymało, więc dzisiaj życzę taką podwójną dawkę, żeby starczyło do następnych Świąt:)))
W załączeniu trochę świąteczna foteczka i tylko pozwólcie, że się z niej lekko wytłumaczę :P Otóż, pracuję w firmie portugalskiej i oni mają trochę inne pojęcie przedświątecznego spokoju. Dlatego co roku, ku ich uciesze, robię z siebie "pajaca", a w tym roku jakiegoś pseudo reniferka! :diabel:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
I tym optymistycznym akcentem....jeszcze raz cudownego Wigilijnego wieczoru i kolejnych dni Świąt!
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez damias83 » piątek, 24 grudnia 2010, 12:12

W te piękne Święta niech każdy pamięta
z głębi serca płynące życzenia:
zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości
i dużo miłości,zycze wszystkim... :)
damias83
 

Postprzez ALEX » piątek, 24 grudnia 2010, 12:30

Wszystkiego najlepszego życzę wam Chłopaki oraz wam drogie panie. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano piątek, 24 grudnia 2010, 12:30 przez ALEX, łącznie edytowano 1 raz
ALEX
 

Postprzez lewmichal » piątek, 24 grudnia 2010, 13:02

Idą Święta, idzie zima,
moto w szopie, smutna mina.
Ale nie ma co się smucić,
już niebawem lato wróci.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez zolwik » piątek, 24 grudnia 2010, 14:49

Najlepszego wszystkim wesołych świąt.

I ewą owaz adam najlepszego :mrgreen:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez brodaty_rider » piątek, 24 grudnia 2010, 21:48

Wesołych ;-)
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez chwaju » sobota, 25 grudnia 2010, 02:29

Wesołych Świąt :mrgreen:
Avatar użytkownika
chwaju
 
Posty: 229
Dołączył(a): wtorek, 1 września 2009, 10:30
Lokalizacja: Jędrzejów

Postprzez blacha » niedziela, 26 grudnia 2010, 23:02

Późno, ale wesołych świąt.
blacha
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość