Pozwólcie, że i ja dołączę z życzeniami
Dla Was jak również dla Waszych bliskich i znajomych, mam same dobre i szczere życzenia. Żeby nadal udawało się łączyć pracę z odrobiną wypoczynku, żeby niczego nie zabrakło, a życie nie dorzucało problemów (których - moim skromnym zdaniem - limit się już dawno wyczerpał!). Myślę, że życzenie zdrowia jest zawsze na czasie i niestety zawsze jakoś przymało, więc dzisiaj życzę taką podwójną dawkę, żeby starczyło do następnych Świąt:)))
W załączeniu trochę świąteczna foteczka i tylko pozwólcie, że się z niej lekko wytłumaczę

Otóż, pracuję w firmie portugalskiej i oni mają trochę inne pojęcie przedświątecznego spokoju. Dlatego co roku, ku ich uciesze, robię z siebie "pajaca", a w tym roku jakiegoś pseudo reniferka!
Uploaded with
ImageShack.us
I tym optymistycznym akcentem....jeszcze raz cudownego Wigilijnego wieczoru i kolejnych dni Świąt!