Pytanko

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Pytanko

Postprzez brona » sobota, 5 marca 2011, 20:26

Siemka ludziska mam pytanko interesuje mnie takie siedzenie do jajca jak na tym linku http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-7 ... 48517.html czy ktoś ma takie siedzenie u siebie ?? czy to jest robione na zamówienie no i gdzie takie można kupić jak co ?? za info z góry dzięki :-)
brona
 

Postprzez damias83 » sobota, 5 marca 2011, 20:55

brona w rybniku kolesies robie cos takiego to jest adres jego fona nie mam Mariusz Witek
44-217 Rybnik
ul. Wawelska 11/33

[ Dodano: 05-03-11, 21:11 ]
Znalazlem wszystko ;) http://www.mariomoto.pl/
damias83
 

Postprzez brona » niedziela, 6 marca 2011, 09:59

Super wielkie dzięki przed rozpoczęciem sezonu będe sie przymierzał do takiego siedziska :-) damias83 widzę że jesteś z okolic kiedyś na jakiś wypadzik można się zgadać :-)
brona
 

Postprzez kristos » niedziela, 6 marca 2011, 20:20

Ktos sie kiedys oglaszał na forum ,ze ma firme ktora robi tapicerki min siedzenia .Dla forumowiczow miały byc rabaty. Gosc byl napewno z Wroclawia
kristos
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 20:06
Lokalizacja: Poznań

Postprzez damias83 » niedziela, 6 marca 2011, 22:23

brona nie ma sprawy kiedys bedzie sie trzeba zgadac na jakis wypad ;)
damias83
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość