[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ZWH1IwuEIk[/youtube]
chyab nie rozumiem tasmanie, jakas aluzja?TasmaN napisał(a):... i Budzik tez tam byl... ale nic nie pil...
wrzuce jakis ladny, nowyKrechagsx napisał(a):Budzik dawaj tego twojego linka tez tutaj bo mialem go jeszcze raz posluchac ale go zgubilem
hamulca nie mialem wyczutego
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość