Nasze Filmiki na YT

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Nasze Filmiki na YT

Postprzez Krechagsx » niedziela, 20 marca 2011, 19:04

Pokazcie swoje maszyny :) wrzucajcie tutaj filmiki moto lub chociaz tylko ich dzwiek :P





[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ZWH1IwuEIk[/youtube]
Ostatnio edytowano niedziela, 20 marca 2011, 19:30 przez Krechagsx, łącznie edytowano 1 raz
Krechagsx
 

Postprzez Leon_SSJ » niedziela, 20 marca 2011, 19:07

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=czhWs4NFIlg[/youtube]
Ostatnio edytowano niedziela, 20 marca 2011, 19:30 przez Leon_SSJ, łącznie edytowano 1 raz
Leon_SSJ
 

Postprzez Krechagsx » niedziela, 20 marca 2011, 19:10

ladnie :D heheh
Krechagsx
 

Postprzez Leon_SSJ » niedziela, 20 marca 2011, 19:12

jak sie ogarne to nakrece cos lepszego :D normalna kamera ;)
Leon_SSJ
 

Postprzez Krechagsx » niedziela, 20 marca 2011, 19:14

jak bedzie pogoda to tez cos konkretnego nakrece :P heh teraz tylko dzwiek praktycznie bo budzik kiedys chcial ale zapomnialem :P
Krechagsx
 

Postprzez Budzik » niedziela, 20 marca 2011, 20:49

teraz to po ptakach krcha xD
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Krechagsx » niedziela, 20 marca 2011, 21:14

Budzik dawaj tego twojego linka tez tutaj bo mialem go jeszcze raz posluchac ale go zgubilem :D
Krechagsx
 

Postprzez Leon_SSJ » niedziela, 20 marca 2011, 21:36

g** slychac na tych filmikach - nie ma jak na zywo :D
Leon_SSJ
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 20 marca 2011, 23:10

Było:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l3xY3Fa_-fE[/youtube]

A tu jeszcze przed wypadkiem.
Tylko sie nie smiac z palenia (glownie do FF :P ) - hamulca nie mialem wyczutego :P
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UyhPepAFLJk[/youtube]

... i Budzik tez tam byl... ale nic nie pil... :mrgreen:
Ostatnio edytowano niedziela, 20 marca 2011, 23:14 przez TasmaN, łącznie edytowano 2 razy
TasmaN
 

Postprzez Budzik » niedziela, 20 marca 2011, 23:39

TasmaN napisał(a):... i Budzik tez tam byl... ale nic nie pil...
chyab nie rozumiem tasmanie, jakas aluzja?

[ Dodano: 20-03-11, 23:42 ]
Krechagsx napisał(a):Budzik dawaj tego twojego linka tez tutaj bo mialem go jeszcze raz posluchac ale go zgubilem
wrzuce jakis ladny, nowy :P jak porzadnie nagram i bedize ladnie slychac :P moze nawet po regulacji pmoto :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez DiElektryk » poniedziałek, 21 marca 2011, 00:27

hamulca nie mialem wyczutego


Z hamulcem raczej wszystko ok widać że koło stoi, asfalt musiał być bardzo przyczepny i guma też niezła, trza tyłek podnieść z kanapy i cieżar ciała na kierę zarzucić :P
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez firefox » poniedziałek, 21 marca 2011, 08:25

Tasman, najlepsze jest:

" Ty ja mam gume we wlosach (dodam od siebie, ze wlosow prawie nie masz :) , dobre jest :) "

Normalnie polewka :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości