zolwik napisał(a):Ps .Firefox piszesz o woj. pomorskim przecież jesteś z w-wy?
firefox napisał(a):zolwik napisał(a):Ps .Firefox piszesz o woj. pomorskim przecież jesteś z w-wy?
Tak zgadza sie, z jestem z Wawy, ale pochodze z nad morza, z Ustki dlatego keidys wspominales, ze jak bede jechac do rodzicow to chetnie sie z Wami spotkam
Moto jak i samochod mam na slupskich blachach
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość