ubezpieczenie oc gdzie ?

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

ubezpieczenie oc gdzie ?

Postprzez cookieman » wtorek, 12 maja 2009, 16:31

mam pytanko gdzie najlepiej ubezpieczyć moto bo w link4 powiedzieli mi 380 zł coprawda niemam jeszcze prawka ale egzamin juz lada dzień, kolega rok temu zapłacił w warcie za pojemność 800 z 2002r honde 120zł i tez niemiał prawka i tu moje pytanie czy link4 jest porostu drogi czy cos sie zmieniło
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez firefox » wtorek, 12 maja 2009, 16:58

jesli chodzi o motory to nie ma lepszych w cenie niz PZU, jesli chodzi o jakosc to tu nie polecam PZU

Nie pamietam ile place ale cos kolo 80 zl, gdybym mial z ojcem to chyba 47 rocznie, wojewodztwo pomorskie
Ostatnio edytowano wtorek, 12 maja 2009, 16:59 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kristos » wtorek, 12 maja 2009, 17:14

Ja mam ubezpieczenie w PZU i razem OC+NW place za rok 100 pytalem w mniej znanych ubezpieczalniach to nie było nic lepiej a nie wszszystkie ubezpieczaja motocykle
kristos
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 20:06
Lokalizacja: Poznań

Postprzez firefox » wtorek, 12 maja 2009, 17:32

Z mojej orientacji, wiekszosc bedzie miala w PZU, bo po prostu jest tam najtaniej :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 12 maja 2009, 18:19

Oczywiście są najtańsi ,po kupnie obdzwoniłem ok 80% różnych agentów, oc i nw bez zniżek na rok 130zł, za same oc 90zł
Ps .Firefox piszesz o woj. pomorskim przecież jesteś z w-wy?
Ostatnio edytowano wtorek, 12 maja 2009, 18:23 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » wtorek, 12 maja 2009, 20:44

zolwik napisał(a):Ps .Firefox piszesz o woj. pomorskim przecież jesteś z w-wy?


Tak zgadza sie, z jestem z Wawy, ale pochodze z nad morza, z Ustki dlatego keidys wspominales, ze jak bede jechac do rodzicow to chetnie sie z Wami spotkam :)

Moto jak i samochod mam na slupskich blachach :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 12 maja 2009, 21:12

firefox napisał(a):
zolwik napisał(a):Ps .Firefox piszesz o woj. pomorskim przecież jesteś z w-wy?


Tak zgadza sie, z jestem z Wawy, ale pochodze z nad morza, z Ustki dlatego keidys wspominales, ze jak bede jechac do rodzicow to chetnie sie z Wami spotkam :)

Moto jak i samochod mam na slupskich blachach :)


a to zapraszam
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez cookieman » czwartek, 14 maja 2009, 16:00

wypadło pzu 129 zł
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez Krzysiek1989 » poniedziałek, 18 maja 2009, 18:49

ja zapłaciłem w PZU 190 zł OC + NW, z tym że ja niestety mam nadwyżke wiekową i zaledwie 10% zniżek, czyli to się sumuje i wychodzi tak jak bym płacił czyste ubespieczenie.
Krzysiek1989
 

Postprzez zolwik » piątek, 19 marca 2010, 09:34

Odświeżam temat , Jeśli komuś za drogo to polecam ,Tylko trzeba wcześniej wypowiedzieć umowę u poprzedniego ubezpieczyciela.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez pegaz » piątek, 19 marca 2010, 10:05

Ja place Oc + Nw w PZU. Z max. znizkami 52 + 37 zl. Moto zarejestrowane w T-gu.
Ostatnio edytowano piątek, 19 marca 2010, 10:07 przez pegaz, łącznie edytowano 1 raz
pegaz
 

Postprzez firefox » piątek, 19 marca 2010, 10:38

Ja obecnie place za OC i NW za caly rok niecale 100 zl, cos kolo 90.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rabinger » piątek, 19 marca 2010, 12:03

około 180 pln
oc i nw
i chyba jeszcze ubezpieczenie pasażera

PZU
Rabinger
 

Postprzez zolwik » piątek, 19 marca 2010, 12:25

No PZU jest najtańsze , niestety ja nie wiedziałem że trzeba wypowiedzieć umowy i ubezpieczenie mi kontynuowali , z poprzedniego właściciela :shock: .

Jest na to 30 dni od zakupu i można przejść gdzie sobie wymarzysz , tyle że trzeba w danym dniu podpisać nową . A jeśli sprzedaje pojazd to nie ma zwrotu kasy OC , tylko w przypadku kasacji pojazdu ,tyle się dowiedziałem to dla tych co by potrzebowali takie info.

Dręczy mnie jedno pytanie (zapomniałem się zapytać może ktoś z was wie), Czy można wypowiedzieć umowę OC po miesiącu podpisania i zwrócą siano ?
Ostatnio edytowano piątek, 19 marca 2010, 12:33 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » piątek, 19 marca 2010, 12:32

No dokladnie tak trzeba. Ja mialem jeszcze wieksza przygode bo motocykl ktory kupilem mial juz nie wazne OC w PZU a chcialem sie przeniesc do chyba Warty (chyba bo nie pamietam, po znajomosci zalatwiane). Nie chcieli kutasy przyjac mojego wypowiedzenia, ale wkoncu udalo sie :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości