http://norc.pl/
oblukajcie stronke są zdjęcia prawie całej warszawy robione co 5 czy 10 metrów wszystkie zdjęcia robione kilkunastoma aparatami wiec można rozejzec sie do okola
narazie jest warszawa krakow poznan i wrocław fajna sprawa
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości