zdjęcia warszawy

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

zdjęcia warszawy

Postprzez cookieman » piątek, 29 maja 2009, 18:41

http://norc.pl/

oblukajcie stronke są zdjęcia prawie całej warszawy robione co 5 czy 10 metrów wszystkie zdjęcia robione kilkunastoma aparatami wiec można rozejzec sie do okola
narazie jest warszawa krakow poznan i wrocław fajna sprawa
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez TasmaN » piątek, 29 maja 2009, 20:26

Fajne to :)
Rozejrze sie za moim moto ;p
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » piątek, 29 maja 2009, 21:36

Totalny wypas :) Nie wiedziałem, że Warszawa tak szybko będzie też zamieszczona (pierwszą oglądałem Japonię).
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości