Pogratulować wytrwałości i zdrowia, a Wawie takiej kobiety

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez Byniu » środa, 12 sierpnia 2009, 21:53

czytałem ten artykuł :brawo: ciekawe czy jeszcze takie kobiety można spotkać ? :?:
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez Rychu » czwartek, 13 sierpnia 2009, 15:17

Heh kurcze kiedys widzialem w Lapu Capu jak babcia w troszke mlodsza o tej z artykulu.. Byl to fragment z teleekspresu i babeczka najstarsza w klubie jezdzilem na WSK a reszta gosci na CBR , R6 itp. Ale dzielnie daje rade itp.:) Co mnie rozbawilo jak mowila cos takiego: Jak wygram w lotka to kupie sobie taki motocykl , ze hej :)

Pozdro
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości