Heh kurcze kiedys widzialem w Lapu Capu jak babcia w troszke mlodsza o tej z artykulu.. Byl to fragment z teleekspresu i babeczka najstarsza w klubie jezdzilem na WSK a reszta gosci na CBR , R6 itp. Ale dzielnie daje rade itp.

Co mnie rozbawilo jak mowila cos takiego: Jak wygram w lotka to kupie sobie taki motocykl , ze hej
Pozdro