Srednio wyglada
Pierwsze co bym zrobil to:
- kierownica. Wywalilbym ta ochydna rure i zalozyl jakie clip-on'y
- tlumik. Ogolnie wiadomo ocb

Seryjny wyglada jak przerosnieta dynia w stosunku do okrojonego ogona
- szyba. nizsza a nie taka... taka Goldwingowa
- lusterka. jak czolki jakiejs pszczoly bleee... krotsze wysiegniki
- kanapa. nowe obszycie, ta wyglada jak w jakims starym V-maxie
- kierunki przednie. Juz mogli pokombinowac jak w normalnym jajku
Ogolnie to mnie wkurwia ze dana gama modeli jest zwykla xerokopia, tylko silniki wsadzaja o roznych pojemnosciach.
Srednio mi siem to duze jajco podoba
