Nowy model GSXF

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Nowy model GSXF

Postprzez pegaz » poniedziałek, 9 listopada 2009, 19:55

Na razie jeszcze jako zapowiedz na rok 2010.

Obrazek

Pelna specyfikacja LINK

Mocy i momenty juz Wam nie powinno brakowac ;)
pegaz
 

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 9 listopada 2009, 20:03

Za mało plastiku... Nigdy już nie zrobią nic tak wspaniałego, jak jajko....
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dosiek77 » poniedziałek, 9 listopada 2009, 20:14

Nyuno napisał(a):Za mało plastiku... Nigdy już nie zrobią nic tak wspaniałego, jak jajko....


i Hayki ;)
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez pegaz » poniedziałek, 9 listopada 2009, 20:16

Nyuno napisał(a):Za mało plastiku... Nigdy już nie zrobią nic tak wspaniałego, jak jajko....


To sie zgadza jajko to jako i nic go nie zastapi. Ale to chyba koniec "duzych" banditow w owiewkach.

Wszystko sie zmienia.
pegaz
 

Postprzez ZiGi » wtorek, 10 listopada 2009, 10:26

108 Niuto przy 3700 RPM :D
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez pegaz » środa, 11 listopada 2009, 21:26

Bedzie ciagna od samego dolu i na kazdym biegu :)

Ciekawe, ze ma Euro 4, a bandit K9 Euro 3. GiXEF ma 97 KM, natomiast bandit 98. Reszta praktycznie taka sama. Co nowa norma, to gdzies konie zdychaja.

Zobaczymy jaka cene Suzuki przysoli.
pegaz
 

Postprzez TasmaN » środa, 11 listopada 2009, 21:49

Srednio wyglada :/

Pierwsze co bym zrobil to:

- kierownica. Wywalilbym ta ochydna rure i zalozyl jakie clip-on'y
- tlumik. Ogolnie wiadomo ocb :diabel: Seryjny wyglada jak przerosnieta dynia w stosunku do okrojonego ogona
- szyba. nizsza a nie taka... taka Goldwingowa
- lusterka. jak czolki jakiejs pszczoly bleee... krotsze wysiegniki
- kanapa. nowe obszycie, ta wyglada jak w jakims starym V-maxie
- kierunki przednie. Juz mogli pokombinowac jak w normalnym jajku

Ogolnie to mnie wkurwia ze dana gama modeli jest zwykla xerokopia, tylko silniki wsadzaja o roznych pojemnosciach.

Srednio mi siem to duze jajco podoba :/
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » środa, 11 listopada 2009, 22:44

Amen.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez guardian_angel » czwartek, 12 listopada 2009, 07:28

I prędkościomierz na linkę...blee
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez pegaz » czwartek, 12 listopada 2009, 16:27

guardian_angel napisał(a):I prędkościomierz na linkę...blee


To nie jest linka predkosciomierza tylko czujnik od ABS-u.
pegaz
 

Postprzez guardian_angel » czwartek, 12 listopada 2009, 17:12

a to w takim razie sorki worki
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez reddevill » niedziela, 13 grudnia 2009, 17:25

Nyuno napisał(a):Za mało plastiku... Nigdy już nie zrobią nic tak wspaniałego, jak jajko....


I tu masz rację !
reddevill
 

Postprzez bonusikkk » poniedziałek, 14 grudnia 2009, 13:01

brak tej charyzmy ktore ma jajko, tych plastików i moim zdaniem kazdy gsxf powinien być chłodzony olejem...
bonusikkk
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron