Skazany motocyklista

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Skazany motocyklista

Postprzez firefox » piątek, 15 stycznia 2010, 13:12

Wlasnie w radio slyszalem, ze motocyklista protestujacy przed bramkami autostrady zostal skazany. Sad uchylil sie od wyznaczenia kary, jednak musi zaplacic za rozprawe.

Podobno lezal na drodze i nagraly to kamery
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez unio » piątek, 15 stycznia 2010, 13:30

Jeżeli ma pokryć koszta sądowe a sąd odstąpił od zasądzenia kary to nie został skazany. W papierach ma czysto.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez pegaz » piątek, 15 stycznia 2010, 15:52

dobrze ze nie rozebrany, bo media by zaraz przykleily motocyklistom znaczek "zboczeniec".
pegaz
 

Postprzez firefox » piątek, 15 stycznia 2010, 18:03

unio napisał(a):Jeżeli ma pokryć koszta sądowe a sąd odstąpił od zasądzenia kary to nie został skazany. W papierach ma czysto.


NIe wiem dokladnie, przegral i ma zaplacic koszta sadowe. Czy ma cos w papierach czy nie tego nie wiem. Wiem natomiast, ze bedzie skladal wniosek apelacyjny.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rabinger » czwartek, 21 stycznia 2010, 14:06

to jest okradanie w biały dzień

żeby za moto płacić tyle samo co za auto .


to pewnie był protest przed takim bandytyzmem
Rabinger
 

Postprzez firefox » czwartek, 21 stycznia 2010, 14:51

To fakt, ja tez sie z tym zgadzam, ale nie sadze zeby tego rodzaju protesty mogly cos zmienic. Rozmawialem o tym swojego czasu z kolesiem, ktory buduje drogi i autostrady i cos na ten temat wie.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rabinger » czwartek, 21 stycznia 2010, 22:40

wiadome
trzeba zgłaszac problemy i pisac pisma
albo zastrzelic trochę tych złodzieje Korony Polskiej
Rabinger
 

Postprzez TasmaN » czwartek, 21 stycznia 2010, 22:54

pegaz napisał(a):dobrze ze nie rozebrany, bo media by zaraz przykleily motocyklistom znaczek "zboczeniec".


i po standardzie w naszym kraju... 'obraze uczuc religijnych' :D
Rabinger napisał(a):to jest okradanie w biały dzień

żeby za moto płacić tyle samo co za auto .


to pewnie był protest przed takim bandytyzmem


tak, to to co blokowali juz od jakiegos czasu... kierowcy puszek sie wk...wiali, ostro bylo pamietam...

szczerze powiem ze nie sadzilem ze jakis skutek to odniesie
Ostatnio edytowano piątek, 22 stycznia 2010, 08:14 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron