Patrz w lusterka zajedz drogę .....

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez miki1406 » piątek, 19 lutego 2010, 13:31

Czytam ich list i nasuwa mi się tylko jedno - "sra.nie w banie"
miki1406
 

Postprzez Rychu » piątek, 19 lutego 2010, 14:02

Kurcze ale to przeciez paranoja jakas.. Czy to znaczy, ze jakbym napisal podcinajcie starsze babcie albo zabijajcie mlode dziewczynki to co byloby normalne? Kurcze NK w takim razie jest niezlym syfem dla "ludzi z klasa" bo w koncu moze byc tak, ze czesc sie na to oleje a jakis glupek bedzie sie kierowac tym co na tym profilu jest...

[ Dodano: 19-02-10, 14:03 ]
http://nasza-klasa.pl/forum/19/2770/1
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez firefox » piątek, 19 lutego 2010, 15:12

A moze byc tak zrobic w photopie napis "Portal nasza klasa to Chuje i trzeba ich zajebac jak indyka na swieta" a pozniej dac jakies foto na zdjeciu. Wrzucic na profil i napisac im w odpowiedzi lkink do profilu a nastepnie zapytanie:

Czy taka forma fotek jest wporzadku?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » piątek, 19 lutego 2010, 15:46

Dobry pomysł tylko by czabyło urzyć innych słów ,bo za przekleństwa odrazu DEL
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » piątek, 19 lutego 2010, 15:55

Moze ktos to zrobic w photoshopie ?Ja moge nawet zalozyc fikcyjne konto jak ktos sie boi ze swojego
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości