4lbercik napisał(a):No ja już mam wbity w kalendarz od jakiegoś czasu wyjazd do Częstochowy na rozpoczęcie, czekałem aż pojawi się wątek na forum. Będę leciał z Radomia, albo z Lublina (to się jeszcze okaże) Z Warszawiakami się raczej, nie zabiorę, bo nie po drodze, ale widzę, że Rabinger z Pionek będzie startował liczę na wspólną jazdę;-D
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości